Задържаха организатор на група, обирала малки търговски обекти. Той е съден 6 пъти и има 80 криминални регистрации.
През последните 20 дни крадците разбивали на вечер от две до пет магазинчета. Най-често задигали цигари, скъп алкохол и шоколади. Стоките били запечатани и затова, след това лесно ги продавали на половин цена на други магазини.
Александър Петров, началник сектор ,,Кражби" СДВР: "Въпросната група добиваше едни доходи, които са доста фрапантни за нашата икономика. Говорим за около 4 000 - 5 000 лв. на вечер. Обектите, които ги удряха са между един и два. Почти всяка вечер. Щетите, които нанасяха на обектите съответно бяха над 10 000 лв. на всеки един от тях. Стоките съответно бързо ликвидни."
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро