Шофьорът, който вчера изостави микробус на АМ "Тракия" и избяга, за да осуети проверка, се е предал късно снощи в полицията.
В микробуса бяха намерени 17 нелегални мигранти, 12 от които непълнолетни. Те са предадени на служители от група "Миграция" към ОДМВР-София.
След установяване на самоличността му 41-годишният водач беше обявен за общодържавно издирване. Късно снощи той се е предал в поделение на МВР.
Служители на ОДМВР - София продължават работата по изясняването на всички факти и обстоятелства по случая. Образувано е досъдебно производство.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра