Автомобилът на началника на Пловдивския затвор Божил Иванов горя тази нощ. Сигнал за пожара е бил подаден около 22 часа. Джипът е бил паркиран както обикновено пред блока на Иванов.
Пожарникари са пристигнали много бързо на мястото на инцидента, но въпреки това цялата предна част на колата е изгоряла. От прокуратурата обявиха, че ще огласят подробности по разследването в ранния следобед. По неофициална информация основната версия е палеж.
Преди два месеца автомобилът на началника на охраната на затвора Стефан Георгиев също бе запален пред дома му. Днес съседите на Божил Иванов бяха силно изненадани и обясниха, че подобен инцидент се случва за първи път в района.
НАТО свали иранска ракета над Турция: Съвет в МО обсъди рисковете за България
Самолет от Оман със 144 души, включително българи, кацна в София при специална евакуация на служители и дипломати
България може да загуби 3,26 млрд. евро по програмата SAFE за модернизация на армията
Съвет по сигурността при премиера: Мерки и рискове пред България заради войната в Близкия изток
Запрянов пред Борисов: Отбраната трябва да бъде национална кауза, да няма партийно деление
"Нямаше бомбоубежище и се крихме в банята": 564 българи се прибраха у нас от Близкия изток