Столичната община ще подеме кампания за превенция срещу агресията сред децата. Кампанията ще стартира до няколко дни, а партньори на общината ще бъдат Министерството на образованието, Регионалният инспекторат, синдикатът на учителите и всеки, който има добрата воля да работи за преодоляване на увеличаващата се младежка агресия. Това заяви днес Йорданка Фандъкова. Кметът на София участва в конференция, с която Държавната агенция за закрила на детето отбеляза 15-годишнината от създаването си.
Започва разширяване на канализационната мрежа в столичния квартал "Горубляне"
Първият поклоннически път в България официално беше открит в Созопол (СНИМКИ)
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?