75-тото издание на Международния технически панаир се открива утре в Пловдив и ще продължи до 28 септември. В рамките на мащабния делови форум ще се проведе Седмицата на дигиталните технологии „ДиТех", а българският еврокомисар Мария Габриел е поканен да я открие.
На него ще бъдат представени последните иновации в областта на информационните технологии и телекомуникациите.
В рамките на есенното издание на международния панаир посетителите ще могат да видят продукти от сферата на машиностроенето, строителството, транспорта, информационните технологии и енергетиката.
Новост тази година е специалното бизнес издание "Ауто Сити Пловдив". Рали пилоти ще обясняват рисковете от високите скорости и ще дават съвети за безопасни шофиране - част от кампанията "Отговорни на пътя" на Областната дирекция на полицията в Пловдив.
Манол Генов: "Български ВиК Холдинг" разработва планове за подмяна на остарелите помпени станции
Свлачището край Пампорово все още е активно, геоложките проучвания продължават
Ниски изкупни цени на месото, животновъди предупреждават за риск от отпадане на ферми от пазара
Злоупотреби във ВиК-Бургас: Ще бъдат ли повдигнати обвинения на задържаните?