Трафикът към входовете на София не е натоварен, най-вероятно повечето хора ще се върнат след Георгьовден. На ГКПП-Дунав мост трафикът е натоварен.Вижте прякото включване на Стоил Рошкев.
Засилен е трафикът по основните пътища в цялата страна, съобщиха от МВР, позовавайки се на информация от "Пътна полиция". Няма пътища и участъци с проблемно или спряно движение.
Интензивно е движението по основните магистрали - "Хемус" и "Тракия", наситен е потокът и на територията на област София и Перник, при входовете на столицата. До момента няма тежки пътни произшествия или инциденти, които да създават затруднения в придвижването.
Пътят от ГКПП-Кулата към Благоевград остава натоварен и потокът от автомобили се засилва. Нормализира се движението в района на ГКПП-Дуранкулак и пътната обстановка в област Добрич вече е спокойна.
В района на Русе в посока към ГКПП-Дунав мост трафикът е натоварен и движението е много интензивно заради изтеглянето на почивалите у нас румънски туристи.
Пролетно почистване: Студенти се събраха, за да изнесат боклука около блоковете си
Икономисти и синдикати: Потребители и бизнес имат нужда от помощ заради цените на горивата и храните
След аварията в Чернобил: България е на 8-о място по радиационно замърсяване и на първо по облъчване на хората
Катастрофа между камион и трактор затруднява движението по пътя София - Варна
Енергийната сигурност и бюджетът са сред основните предизвикателства според премиера Гюров
След аварията в Чернобил: България е на 8-о място по радиационно замърсяване и на първо по облъчване на хората
Атанас Мерджанов: Липсата на ляво представителство в парламента е сериозна опасност