Заради кървавият антентат в Истанбул на граничния пункт "Капитан Андреево" и Хасковска област са засилени мерките за сигурност. Разположени са допълнителни сили на жандармерията, съобщи директорът на полицията в Хасково комисар Ангел Цанков. Трафикът през българо-турската граница беше нормален. Пристигащите от Турция казаха, че се страхуват, но това няма да ги спре да пътуват.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Виолета Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички по републиканската пътна мрежа