Полицейското присъствие в Харманли е засилено от снощи заради насрочената за днес демонстрация в града. Организаторите настояват за по-строг контрол в бежанския лагер и стриктно спазване на вечерния час от обитателите му. Повод за демонстрацията стана поредното масово сбиване между иракчани и афганистанци, което наложи намесата на полицията преди седмица.
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро