Абонирай ме за най-важните новини?
ДА НЕ
ДА НЕ

#Божидар Златанов

Божидар Златанов спечели титлата в многобоя при мъжете на Държавното първенство по спортна гимнастика
18:06, 22.03.2024
Четирима български гимнастици ще атакуват квота за Париж 2024 на Световните купи догодина
12:26, 07.11.2023
Чете се за: 03:07 мин.
България с нови два финала на Световната купа по спортна гимнастика
21:47, 02.09.2023
Божидар Златанов спечели шест медала на отделните уреди от държавното първенство
16:20, 02.07.2023
Чете се за: 02:07 мин.
Божидар Златанов спечели титлата в многобоя при мъжете на държавното първенство по спортна гимнастика
17:09, 01.07.2023
Чете се за: 02:22 мин.
Божидар Златанов: Не съм доволен, ще оправя грешките си в следващите състезания
20:04, 28.05.2023
Чете се за: 01:10 мин.
Седем финала за българските състезатели във втория ден на Световната купа по спортна гимнастика във Варна
18:16, 26.05.2023
Чете се за: 03:32 мин.
България с двама представители в спортната гимнастика на Олимпийския младежки летен фестивал
18:53, 23.07.2022
Чете се за: 00:47 мин.