Ивет Лалова постигна страхотен резултат на 200 метра на Диамантената лига в Рим. Българката се класира на второ място с време от 22.64 секунди, което е нейно лично постижение за сезона.
Лалова бе в неудобния осми коридор, но въпреки това показа великолепно бягане и от нея по-бърза единствено бе Мари-Жозе Та Лу. Представителката на Кот д'Ивоар спечели състезанието с 22.49 сек. - също личен резултат за сезона.
На трета позиция пък завърши Мужинга Камбунджи с 22.76 секунди.
Фото: БТА
‹‹ Предишна статия
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха с цветя стадион "Славия" в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)