Трагичен инцидент във Варна. 46-годишна жена е паднала, слизайки от автобус, на градския транспорт във варненския квартал “Виница”.
По първоначална информация при потеглянето автобусът е минал през нея. Жената е починала.
Инцидентът е станал около 15.45. От полицията са иззели записите от видеокамерите в района, за да се установи какво се е случило.
Тестовете за алкохол и наркотици на шофьора на градския автобус са отрицателни.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата