Данните са от анкета на КТ "Подкрепа", проведена сред 1 000 души
Недоволни от заплатата си са почти всички работещи българи. Данните са от анкета на КТ "Подкрепа", проведена сред 1 000 души.
Почти 100% искат възнагражденията да се индексират всяка година. И да се въведе необлагаем минимум.
94% от работещите не са удовлетворени от трудовото си възнаграждение.
Резултатите показват, че 91% от анкетираните получават чисто под 2 500 лева на месец. 24% попадат в категорията работещи бедни. Чистият им доход е под 1100 лева. А жизненият минимум е над 1 500 , напомнят от синдиката.
Според анкетата бонуси към трудовото възнаграждение получават около 36% . Те обаче се дават най-рядко на хората с най-ниски заплати.
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра
Сградата на бившия Нотариат в София да стане дом за млади таланти, предлага вицепремиерът Иво Христов
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра