ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Адриен Рабио поднови договора си с Ювентус, "бианконерите" се разделиха с Хуан Куадрадо

Чете се за: 01:52 мин.
Спорт
Ювентус Адриен Рабио
Снимка: БГНЕС
Слушай новината

Френският футболист Адриен Рабио удължи договора си Ювентус за още един сезон, което ще го задържи в гранда от Торино до лятото на 2024-а година, обявиха от "Старата госпожа".

Рабио пристигна в италианския клуб преди старта на сезон 2019/20 като свободен агент и в рамките на четири кампании вече е записал 177 двубоя за "бианконерите" във всички турнири, в които е реализирал и 17 гола.

През миналото лято бъдещето му в Юве бе поставено под сериозен въпрос, като различни информации твърдяха, че Рабио е пред трансфер в Манчестър Юнайтед, но до подобна сделка така и не се стигна.

В крайна сметка новият договор ще задържи юношата на ПСЖ за още поне година в Торино, през която той ще направи опит да прибави нов трофей на сметката си, след като вече е печелил по веднъж първенството на Италия, Купата и Суперкупата на страната.

Междувременно, от ръководството на Ювентус обявиха, че клубът се разделя с колумбийския футболист Хуан Куадрадо, който игра за "Старата госпожа" през последните осем години, в които записа повече от 300 мача за тима, вкара 26 попадения и участва в спечелването на общо 11 трофея.

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber

Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини

Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?