От началото на сезона 28-годишният посрещач бе част от италианския Рана (Верона).

Чете се за: 01:02 мин.
аксел трухчев определен mvp финалите волейболното първенство
Снимка: НВЛ

Френският волейболист от български произход Аксел Трухчев ще продължи кариерата си в гръцкия гранд ПАОК (Солун).

През миналия сезон Аксел Трухчев бе един от водещите волейболисти на Нефтохимик 2010 (Бургас), който спечели шампионската титла на България и заслужено бе избран за MVP в родното първенство.

От началото на сезона 28-годишният посрещач бе част от италианския Рана (Верона), но получаваше малко игрово време от старши треньорa Радостин Стойчев.

През миналия сезон ПАОК спечели Купата на Гърция и завърши на второ място в първенството.