Левски са по-готови от нас, призна треньорът на ЦСКА.
Волейболистите на ЦСКА не успяха да се противопоставят на Левски София и загубиха първото Вечно дерби за сезона в елита с 0:3 гейма. Старши-треньорът на „червените“ Александър Попов коментира след тежката загуба, че отборът му е направил много слаб мач.
„Много слаба игра от нас. В посрещате би трябвало до сме добре, но не стана. Организационно също. Съжалявам, че започнехме така. Изводи много, работа повечко и трябва да излязат нещата“, каза Попов.
"Играта не ни вървеше. А в Левски каквото пипнаха ставаше. Това е така, защото са по-готови от нас, това е изводът. Хубавото е, че се случва в началото на сезона - безобразна игра, за да има време да го оправим“, добави треньорът на ЦСКА.
Българките пречупиха Доминиканската република и записаха първи успех в Лигата на нациите
Калчев и Механджийски продължават битката за медалите на Sveti Vlas Beach Pro Tour
Категоргично вината за катастрофата е на шофьорите на леки автомобили, съобщи заместник градският прокурор
10 линейки, две жертви и 9 пострадали при катастрофата на "Челопешко шосе"