Магистрала Струма остава затворена вече повече от 9 часа. Автомобилите са пренасочвани през обходен маршрут - през Радомир, Перник, откъдето стигат до София.
От половин час насам непрестанно преминават автомобили с регистрационни номера от Република Северна Македония, които най-вероятно са близки на загиналите, установи екипът на БНТ. Специализирани автомобили на Спешна помощ също преминават в района.
АМ "Струма" е затворена за движение в района на трагедията
Жители на близкото село Долна Диканя призоваха за незабавни спешни мерки, тъй като това не е първият инцидент в района.
Репортер: Станислава Николова
ПОДРОБНОСТИ ЗА ТЕЖКИЯ ПЪТЕН ИНЦИДЕНТ НА АМ "СТРУМА" ЧЕТЕТЕ ТУК
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Санкциите срещу Русия: Ще останат ли в списъка патриарх Кирил и Вагит Алекперов?
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"