Жители от населените места около мястото, на което стана тежката катастрофа на АМ "Струма", настояват за спешни мерки за подобряване на пътната безопасност в района.
Пред БНТ хора от Долна Диканя, Радомирско, разказаха, че са потресени от случилото се и досега не са били свидетели на толкова тежък инцидент.
Движението по АМ "Струма" се отклонява през пътен възел "Радомир". Към момента трафикът е спокоен, няма опашки от пътни превозни средства.
Още подробности вижте в прякото включване на Станислава Николова.
ПОДРОБНОСТИ ЗА ТЕЖКИЯ ПЪТЕН ИНЦИДЕНТ НА АМ "СТРУМА" ЧЕТЕТЕ ТУК
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"