Андерлехт допусна домакинска загуба в първенството на Белгия

андерлехт направи реми брюж дербито белгия
09:05, 19.01.2023
Чете се за: 01:05 мин.

Съперникът на Лудогорец на осминафиналите в Лигата на конференциите - Андерлехт, продължава да се представя неубедително в първенството на Белгия. Тимът допусна домакинска загуба с 2:3 от Зюлте Варегем и има само една победа в последните си девет шампионатни срещи.

Зюлте Варегем поведе с гол на Гано, но Андерлехт обърна до почивката с две попадения на Бенито Раман.

През втората част гостите направиха нов обрат с голове на Алюн Ндур и Алиу Фадера.

Поражението остави Андерлехт на 12-о място с 24 точки, само на пет над зоната на изпадащите. Лидер е съставът на Генк с 55 точки.

Министърът на спорта Весела Лечева ще направи първия ход на държавното първенство по шахмат
Какви са цените на хранителните стоки в Румъния в сравнение с България?