Антъни Иванов пропусна шанса си на 200 метра бътерфлай на Световното

антъни иванов пропусна шанса 200 метра бътерфлай световното
11:09, 20.06.2022
Чете се за: 01:10 мин.

Българският състезател Антъни Иванов не успя да влезе в полуфиналите на 200 метра бътерфлай при мъжете на Световното първенство по плувни спортове в Будапеща, Унгария.

Националът завърши на 6-о място в своята серия с време 1:57.00 минути. В крайното подреждане в дисциплината той е на 18-а позиция, което го остави втора резерва. По регламент напред продължават само първите 16.

Най-добро време даде Кристоф Милак от Унгария с 1:54.10 минути.

Антъни Иванов беше осми след първото обръщане, след това се опита да навакса изоставането си, но остана 13 стотни от 16-ото място.

В сериите отпаднаха и другите ни двама представители от сутрешната серия. Любомир Епитропов беше дисквалифициран на 50 метра бруст, а Жанет Ангелова завърши на 29-о място на 200 свободен стил при жените.

Тази вечер от 19.00 часа по БНТ 3 ще можете проследите на живо състезанията от Световното първенство в Будапеща.

Шумен надделя над Берое за трета поредна победа в НБЛ за мъже
18:47, 19.04.2024
Чете се за: 01:55 мин.
Антонина Зетова: Целта ни е да сме в шестицата, за да играем и на световното първенство догодина
18:30, 19.04.2024
Каспер Рууд е на полуфинал на тенис турнира в Барселона
18:24, 19.04.2024
Чете се за: 01:25 мин.
Баскетболистките на Рилски спортист спечелиха бронзовите медали в женското първенство на България
18:12, 19.04.2024
Рами Киуан е четвъртфиналист на европейското първенство по бокс в Белград
18:06, 19.04.2024
Чете се за: 00:52 мин.
Валентина Георгиева завоюва бронзов медал на финала на прескок на Световната купа по спортна гимнастика в Доха
18:04, 19.04.2024
Чете се за: 00:57 мин.
Гергана Павлова загуби на четвъртфиналите на турнир по бадминтон в Братислава
17:34, 19.04.2024
Самолетът, който ще превозва румънските спортисти до Олимпийските игри в Париж, ще носи името на гимнастичката Надя Команечи
17:22, 19.04.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Радослав Росенов стартира с победа на европейското първенство по бокс в Белград
17:17, 19.04.2024
Чете се за: 00:45 мин.
Президентът Румен Радев ще открие международния турнир Sofia Karate Open 2024 - Купа на президента
17:04, 19.04.2024
Георги Дерменджиев, Любомир Ганев и сестри Стоеви в "Арена спорт"
16:24, 19.04.2024
Чете се за: 00:30 мин.
Елвира Краснобаева и Ева Брезалиева с призови позиции за многобоя на Световната купа в Баку
16:14, 19.04.2024