Това, което се случва, е цирк, нищо в сглобката не се е променило, коментира в "Панорама" Антон Кутев.
"Нито едно от основанията, по които беше съставена тази сглобка, не е променено и няма никакво основание тя да се разруши. Накрая ще се разберат", допълни Кутев.
Според него проблемът на българската политика е, че няма идеи.
"Въпросът е какви реформи се правят и те да бъдат довършени", каза още Антон Кутеви прогнозира, че в близките месеци ще се появи не една нова политическа сила.
"Място за нови политически проекти има, безспорно най-силният такъв би бил на Румен Радев, ако той го оглави сам, а това дали и кога ще го направи е отговор, който той трябва да даде лично", коментира още Антон Кутев.
Вижте още във видеото.
Иван Иванов: Твърденията на министър Шишков за пътното строителство са абсолютно неверни
Омбудсманът: Година след сигналите за сексуално и физическо насилие - децата все още са в интерната във Варненци
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?