Арда и Славия загубиха последните си контроли в Турция

Кърджалии завършват зимната си подготовка с 2 победи, 2 равенства и 2 загуби

Снимка: ПФК Арда Кърджали
от БНТ , Източник: БГНЕС
16:03, 08.02.2024
Чете се за: 01:32 мин.

Арда Кърджали загуби с 0:3 от казахстанския елитен Тобол в последната си контрола от лагера на отбора в Турция.

Тобол, в чийто редици именно от Арда през тази зима премина Радослав Цонев, който днес бе титуляр, поведе в резултата след 6 минути игра. Точно преди изтичането на половин час Иванович покачи на 2:0.

Десет минути преди края на редовното време Момчило Мркаич бе изведен зад защитата, преодоля Анатолий Господинов и оформи класическата победа за казахстанския тим.

Така възпитаниците на Александър Тунчев завършват зимните си приятелски срещи с 2 победи, 2 равенства и 2 загуби.

Славия загуби с 0:1 от Сочи в последната си приятелска среща по време на лагера в турския курорт Анталия.

В 58-ата минута Мигел от близка дистанция реализира единствения гол в мача.

В петък воденият от треньора Златомир Загорчич състав се прибира в София. До подновяване на първенството славистите ще се подготвят на клубната си база.

Марко Одермат пред БНТ: Банско предлага страхотни условия за провеждане на състезания
Не искам поста на външен министър като такъв, но искам гласът на ПП-ДБ да се чува в чужбина, заяви Денков