Ардан надигра Созопол в контрола

09:15, 28.03.2021
Чете се за: 00:35 мин.
ардан надигра созопол контрола

4-ят във временното подреждане на Първа Лига победи втородивизионния ОФК Созопол с 4:1 в контролна среща, играна на стадион "Арена Арда" в Кърджали.

Иван Тилев се отличи с гол и две асистенции, по едно попадение за победителите добавиха Тонислав Йорданов, Иван Коконов и Деян Лозев.

Гостите от Созопол изненадващо поведоха в резултата чрез Ариф Ферадов в 17-та минута, но домакините обърнаха развоя на срещата още до почивката.

В 36-та минута Лъчезар Котев изведе Тилев сам срещу стража на гостите и той без проблем се разписа за 1:1.

Две минути по-късно Тонислав Йорданов получи топката на границата на наказателното поле и я прати неспасяемо в горния ляв ъгъл на вратата, правейки резултата на 2:1.

В 43-та минута Тилев от непосредствена близост нацели напречната греда, а в ответната атака той подаде на Коконов, който направи резултата 3:1.

Малко преди края на срещата Лъчезар Котев уцели за втори път гредата на вратата на гостуващия тим, но четвъртия гол все пак падна малко преди края на редовното време и бе дело на Деян Лозев.

Математик: 3 млн. трябва да са ваксинирани до лятото, за да се намали силата на четвъртата вълна