Задържаните са на 19 години
Полицията в София задържа двама младежи, откраднали 11 модула от зарядни за електромобили.
Стойността на откраднатото е над 20 000 лева.
Престъплението е било извършено в началото на месеца. Арестуваните са на 19 години.
Част от откраднатите модули на зарядни станции са били открити в трети човек, на когото са били продадени.
Разследването по случая продължава.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)