Ботев Пловдив направи първата си тренировка за новата седмица, съобщиха от клуба.
След загубата от Арда Кърджали "жълто-черните" получиха два дни почивка. В понеделник сутринта "канарчетата" се събраха за първо занимание преди следващия мач, който е в събота срещу Хебър в Пазарджик.
Непосредствено преди тренировката новият спортен директор Артур Платек бе представен пред отбора, като полякът изгледа заниманието на тима.
До мача със "зелените" от Пазарджик ботевистите ще тренират по веднъж на ден. Двубоят Хебър - Ботев е в събота от 19:00 часа на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Бруно Фернандеш отхвърля офертите от Саудитска Арабия и остава в Манчестър Юнайтед
Мануел Нойер изпревари Диего Марадона във вечната класация по мачове на световни първенства
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра