Аржентина не успя да победи Парагвай и загуби първи точки в квалификациите за Мондиал 2022

12:53, 13.11.2020
Чете се за: 00:28 мин.

Отборите на Аржентина и Парагвай не успяха да излъчат победител в срещата помежду си от третия кръг на световните квалификации в Южна Америка, след като сблъсъкът между двата тима в Буенос Айрес завърши при резултат 1:1.

Гостите откриха резултата от дузпа в 21-та минута, когато Анхел Ромеро беше точен от наказателния удар, отсъден за нарушение на Лукас Мартинес Куарта.

Домакините обаче реагираха бързо и започнаха да организират множество атаки към вратата на съперника, които дадоха резултат в 41-та минута.

Джовани Ло Селсо изпълни ъглов удар, след който качи топката на главата на Николас Гонсалес и той от своя страна възстанови равенството на митичния "Ла Бомбонера".

След третия си мач „гаучосите“ поведоха в класирането на зоната със 7 точки, една повече от Бразилия, която днес приема Венецуела. Тимът на Парагвай е четвърти с 5 пункта.

Дейвид Хъдълстоун: Ерика е добре, но аз живея в залата, а тя у нас