11:59, 18.02.2021
Чете се за: 00:23 мин.
Европейски футбол
атлетико мадрид отново стъпи накриво лига

Отборът на Атлетико (Мадрид) допусна втора грешна стъпка в битката за титлата в Испания в рамките на последните три мача в Ла Лига, след като направи равенство 1:1 при гостуването си на Леванте.

Във Валенсия домакините поведоха в резултата в 17-та минута чрез Енис Барди, но Маркос Йоренте изравни в 37-та минута.

Възпитаниците на Диего Симеоне контролираха събитията на терена и създадоха повече положения от съперника си, но така и не успяха да стигнат до втори гол и трябваше да се задоволят с точката.

По този начин "дюшекчиите" вече водят с шест точки на върха на класирането пред градския съперник Реал (Мадрид), който е изиграл мач повече. Леванте заема 11-та позиция в подреждането с актив от 28 точки.

Серина след загубата от Осака: Приключих!