От Атлетико (Мадрид) официално обявиха, че се разделят със своя досегашен нападател Диего Коща по взаимно съгласие. Договорът на Коща бе прекратен шест месеца преди изтичането му, а за раздялата клубът разкри, че се дължи на лични причини на футболиста. Тимът благодари на Диего за неговия престой в испанската столица.
Нарадателят за втори път напуска Атлетико. Първият му период в клуба беше между 2006 и 2014 г. През януари 2018 г. той се завърна в отбора. За Атлетико (Мадрид) той е изиграл общо 215 мача с 83 гола и 36 асистенции. Все още не е ясно къде бившият испански национал ще продължи кариера си.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите