Нападателят подписа с „аспирините“ до 2029 г.
Нападателят на Велес Сарсфийлд Алехо Сарко стана играч на Байер Леверкузен, съобщиха от пресслужбата на германския клуб.
Споразумението с 18-годишния аржентинец е до лятото на 2029 година. Той премина при „аспирините“ като свободен агент. Нападателят ще играе с №18.
Сарко има записани за основния отбор на Велес Сарсфийлд 9 мача, в които е вкарал един гол и е направил една асистенция.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"