Барса победи Севиля в последния мач на Шави

Срещата бе без значение и за двата състава - Барса си гарантира второто място, а Севиля се спаси от изпадане.

ръководството барса искат шави остане следващия сезон
08:22, 27.05.2024
Чете се за: 00:57 мин.

Отборът на Барселона победи с 2:1 Севиля в последния мач от сезон 2023/2024 в испанската Ла Лига.

Двубоя бе последен начело на тима за старши треньора на каталунците Шави Ернандес, който се разделя с клуба, а на негово място се очаква да бъде назначен Ханзи Флик.

Роберт Левандовски откри резултата за каталунците в 15-а минута, а Юсеф Ен-Несири изравни за Севиля в 31-а минута.

Фермин Лопес отбеляза победния гол за Барселона в 60-а минута и играчите поднесоха подарък на раздяла със своя треньор.

Чехия стана световен шампион по хокей на лед (ВИДЕО)
27 май: Предизборните битки в ефира на БНТ