Барселона започна предсезонната подготовка с реми

броят заразените covid барселона продължава расте
23:24, 13.07.2022
Чете се за: 01:55 мин.

Първият мач от предсезонната подготовка на Барселона завърши с равенство. Тимът направи 1:1 в гостуването си на местния каталунски съперник Олот.

Сблъсъкът стартира със закъснение от 15 минути при високи температури. Това е първата среща между двата тима от 42 години насам.

Дебют за Барселона направиха лятното попълнение Франк Кесие, Пабло Торе, Алекс Вайе, Арно Касас, Чади Риад, Фабио Бланко и Марк Касадо.

През първото полувреме Алберт Батая спаси удар на Пиер-Емерик Обамеянг, след което нападателят стреля в напречната греда. При третия си опит той откри резултата с прехвърлят удар след асистенция на вратаря Марк-Андре тер Щеген.

Домакините стреляха в гредата, а минута преди почивката Елой Амагат възобнови равенството от дузпа и оформи крайния резултат.

След паузата Шави Ернандес пусна всичките си резерви, но до попадение така и не се стигна, след като Алекс Вайе също стреля в напречната греда.

На Барселона предстоят четири контроли в САЩ, като първата е срещу Интер Маями на 20 юли от 2.30 часа.

Рафаел Надал се добра до мача за титлата на турнира Бостад
17:13, 20.07.2024
Кентен Алис и Матео Беретини ще играят на финала в Гщаад
17:09, 20.07.2024
Гледайте по БНТ 3 европейското първенство по лека атлетика за юноши и девойки в Банска Бистрица
17:00, 20.07.2024
5111
Чете се за: 01:25 мин.
Париж проведе репетиция за откриващата церемония на Олимпиадата
16:55, 20.07.2024
Чете се за: 01:32 мин.
Мартин Нанчев е пети на 1000 метра едноместно кану на световното първенство за младежи до 23 г.
16:09, 20.07.2024
Ландо Норис и Оскар Пиастри с най-добри времена в последната тренировка преди Гран при на Унгария
15:35, 20.07.2024
Чете се за: 01:17 мин.
Американец обогати селекцията на Спартак Плевен
15:18, 20.07.2024
Зинга Барбоса Фирмино също на финал на еврошампионата по лека атлетика в Банска Бистрица
14:43, 20.07.2024
Чете се за: 01:10 мин.