Български национален отбор по басктбол за девойки до 16 години
Снимка: Българска федерация по баскетбол
15:15, 22.07.2022
Чете се за: 01:07 мин.

Националният отбор на България по баскетбол за момичета до 16-годишна възраст записа първа загуба в подготовката си за Европейското първенство това лято. Тимът ни отстъпи на Полша с 46:52 точки след много слаба втора четвърт.

Мачът започна с леко превъзходство на българките, но 4-17 до почивката до голяма степен предреши крайния изход на двубоя. Момичетата, водени от Таня Гатева и Лилия Георгиева, бяха по-добрият тим на терена през второто полувреме, но не успяха да наваксат изоставането си.

"Играхме доста добре в този мач. Много малко не ни достигна", коментира Георгиева. Полша се състезава в Дивизия А в тази възраст.

Утре българките ще играят срещу домакина на турнира в Истанбул - Турция.

Отново е тук, но е променена
17:13, 17.09.2024
Чете се за: 05:20 мин.
Тиаго Мота: Харесвам новия формат на Шампионската лига
16:56, 17.09.2024
Чете се за: 01:12 мин.
Трагедия: Фен на Ливърпул е загинал в Бергамо преди мача с Милан от Шампионската лига
16:52, 17.09.2024
Чете се за: 00:45 мин.
Новак Джокович: Удоволствие е да бъда в България за втори път
16:47, 17.09.2024
Чете се за: 06:20 мин.
Световен бокс ще проведе първия си световен шампионат в Ливърпул през 2025 година
16:38, 17.09.2024
Чете се за: 02:05 мин.
Димитър Кузманов отпадна на старта на Чалънджър в Румъния
16:25, 17.09.2024
Чете се за: 01:35 мин.
Григор Димитров: Това, че Новак Джокович дойде тук не е за мен, а за цяла България
16:20, 17.09.2024
Чете се за: 08:25 мин.
Рилски спортист потегли победоносно в квалификациите на Шампионската лига
16:05, 17.09.2024
Чете се за: 03:40 мин.
Интер няма да може да разчита на Димарко и Арнаутович за гостуването срещу Манчестър Сити
15:24, 17.09.2024
Чете се за: 00:55 мин.
Йоана Константинова стартира с победа европейското лично първенство до 18 години по тенис
14:19, 17.09.2024
Ансамбълът на България по художествена гимнастика е започнал подготовка за новия сезон
13:30, 17.09.2024
Чете се за: 03:37 мин.