Бензема измъкна Реал в края срещу Атлетико

11:12, 08.03.2021
Чете се за: 00:31 мин.
бензема измъкна реал края атлетико

Двата отбора завършиха наравно 1:1 в "Дербито на Мадрид", което се игра на стадион "Уанда Метрополитано" в испанската столица и беше гвоздеят от програмата на 26-ия кръг в Ла Лига.

Отборът на Диего Симеоне определено може да съжалява, че не си тръгна с трите точки, които щяха да им позволят да се откъснат пред градския съперник с 8 точки, като "дюшекчиите" имат и мач в запас.

Невероятният Луис Суарес продължава да дърпа Атлетико напред през този сезон и в мача отбеляза своя гол №17 през сезона. Той дойде в 15-та минута, когато уругваецът бе изведен в отлична позиция от Маркос Йоренте.

Преднината на домакините се задържа до 88-та минута, когато Каземиро и Бензема пробиха защитата на Атлетико след отлична комбинация, завършила с попадение на французинът.

Така разликата между двата отбора се запази, но "дюшекчиите" са вече само на три точки пред най-близкия си преследвач, Барселона. Мадричани все пак са и с мач по-малко.