Берое и ЦСКА 1948 вкараха 6 гола във вълнуващ мач

22:29, 16.05.2021

Отборите на Берое и ЦСКА 1948 направиха 3:3 в суперсблъсък, който се игра в Стара Загора. След срещата от 30-ия кръг на efbet Лига двата тима запазват позициите си в подреждането на първата шестица. „Червените“ са 5-и с 40 пункта, докато Берое е на 6-ата позиция с точка по-малко.

Двубоят бе изключително вълнуващ, като предложи на феновете 2 дузпи, 6 гола, 1 червен картон и десетки положения.

Още в 33-ата минута Ивайло Чочев даде преднина на своя тим за 1:0 от дузпа, преразгледана чрез ВАР, заради нарушение от страна на Александър Цветков. В продължението на първото полувреме обаче голмайсторът за гостите напусна мача за втори жълт картон за удар срещу Александър Василев, с което остави своите с човек по-малко за цели 45 минути.

След почивката обаче ЦСКА 1948 отново получи прави на 11-метров наказателен удар, а за 2:0 покачи Георги Русев.

Много бързо обаче домакините върнаха едно попадение. В 57-ата минута Мартин Камбуров се разписа.

В 67-ата минута Георги Русев бе точен за втори път в мача, давайки преднина на гостите за 3:1.

Берое отново намали чрез Ибрахима Контев 70-ата минута, а крайното 3:3 оформи Алиун Фал в 83-ата минута.

Министерството на туризма разпореди проверка на плаж "Смокините-север"