Българският вицешампион ще участва директно в редовния сезон на състезанието.
Женският баскетболен Берое (Стара Загора) попадна в трета урна преди жребия за сезон 2025/2026 турнира Еврокъп.
Той ще бъде изтеглен на 23 юли в Мюнхен (Германия) от 12:00 часа българско време.
Българският вицешампион ще участва директно в редовния сезон на състезанието.
Всички 48 тима ще бъдат разделени в 12 групи по четири състава.
В компанията на Берое, сред 12-те поставени в трета урна, попаднаха още отбори от Турция, Португалия, Хърватия, Литва, Италия, Франция, Испания, Чехия, Словакия и Полша.
България разгроми Република Северна Македония в контрола преди евроквалификациите
Мартин Димитров: 75 679 души получават едновременно заплати и пенсии в бюджетния сектор
Бившият директор на ДАНС – Варна: За да се отмени заповед за екстрадиция, трябва това лице да донесе повече полза на държавата, отколкото вреда
Заседание на парламента: Депутатите ще изслушат регионалния министър Иван Шишков заради казуса с незаконното строителство край Варна