Берое постигна минимален успех в гостуването си на Крумовград

Леандро Годой отбеляза победното попадение за старозагорци.

23:10, 16.08.2024
Чете се за: 00:52 мин.
Берое Крумовград
Снимка: Startphoto.bg

Берое победи Крумовград с минималното 1:0 в мач от 5-ия кръг на Първа лига. Леандро Годой донесе трите точки на старозагорци през второто полувреме.

Двубоят на стадиона в спортния комплекс „Никола Щерев-Старика“ започна с по-чисто положение за домакините. Артур Мота изби в гредата удар с глава на Божидар Кацаров.

След почивката гостите заиграха по-ефективно в офанзивен план и откриха резултата. Леандро Годой получи топката с гръб към вратата в наказателното поле, но се завъртя и стреля от движение за 1:0.

Берое се изкачи до 3-ата позиция в класирането с актив от 10 пункта. Крумовград остава на 12-ото място в подреждането с 3 точки.

Кола се заби в метростанцията на бул. "Александър Малинов" в столицата (ВИДЕО)