Всички футболисти, треньори и служители на Лудогорец са здрави.
Това показаха негативните резултати от направеният вчера задължителен PCR тест за COVID-19 преди двубоя на "орлите" с ЛАСК (Линц) в четвъртък от груповата фаза на Лига Европа.
Така отборът продължава подготовката си за двубоя в Австрия в пълен състав.
На разположение на треньора Станислав Генчев за предстоящия сблъсък в Лига Европа ще бъде и Мавис Чибота.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?