Пред Паметника на незнайния воин се проведе традиционният богоявленски водосвет на бойните знамена, флаговете и знамената светини.
За първи път такъв обред е извършен по времето на цар Симеон I, преди битката при Ахелой през 917 г. След демократичните промени, през 1993 г., традицията е възстановена.
Във всички гарнизони най-висшият представител на Българската православна църква в епархията чете молитва за здраве и успехи, заедно с освещаването на бойните знамена.
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)