Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов отправи поздрав в профила си във фейсбук за Великден.
Той публикува видеопоздрав "Честито Възкресение Христово".
На него се вижда храм-паметникът "Александър Невски", както и запечатани моменти от посрещането на Христовото Възкресение.
"Честито Възкресение Христово".
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг