Бока Хуниорс и Сантос оставиха всичко за реванша

12:15, 07.01.2021
Чете се за: 00:28 мин.
бока хуниорс сантос оставиха всичко реванша

Двата тима направиха нулево равенство в Буенос Айрес в първа полуфинална среща от тазгодишното издание на Копа Либертадорес.

И Бока и Сантос имаха своите шансове да стигнат до успеха, но все пак трябваше да се задоволят с нулевото равенство. Така всичко остана да се разреши на 14 януари, когато е реваншът в Бразилия.

Големият съперник на Бока Хуниорс, Ривър Плейт пък се отдалечи много от финала в турнира, след като загуби с 0:3 при домакинството си на бразилския Палмейрас.

Рони изведе гостите напред в 27-та минута, а само две минти след почивката Луиз Адриано покачи на 2:0.

Скоро след това Ривър остана в намален състав след изгонването на Караскал, което само две минути по-късно се отрази и на резултата, когато Вина оформи крайното 0:3.

Финалната среща в Копа Либертадорес ще се състои на стадион "Маракана" без публика.

Силвано Пранди: Трябва да спечелим квалификацията на всяка цена