Новото ръководство на болница "Лозенец" вече е вписано в Търговския регистър. От днес болницата се ръководи от Радосвет Горнев.
В продължение на 23 години начело беше Любомир Спасов. На 3 юни служебният здравен министър Стойчо Кацаров го освободи заедно с целия Съвет на директорите заради извършването на незаконни трансплантации и източване на Здравната каса.
Първоначално Агенцията по вписванията отказа да впише промяната в ръководството заради противоречие в представените документи.
В "Пирогов" продължава борбата за живота на децата, катастрофирали Горна Оряховица
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец