Премиерът Бойко Борисов благодари на председателя на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен за бързата доставка на ваксини.
"Благодаря на Урсула фон дер Лайен! Председателят на Европейската комисия ми сподели по-рано днес, че Комисията е договорила нова ускорена доставка на 50 милиона дози от ваксината на Пфайзер и Бионтех, които се очакват да пристигнат в ЕС през второто тримесечие на годината. Това е безспорен успех в общите ни действия срещу пандемията и поредното доказателство за европейската солидарност", написа Борисов във Фейсбук.
Димитър Петров, "Прогресивна България": Няма предварителна договорка с „Литаско“, но се надяваме да избегнем арбитража
Президентът Йотова се срещна с генералния директор по правата на човека и върховенството на правото на Съвета на Европа Джанлука Еспозито
Бойко Рашков за полетите на Пеевски: Компетентните органи да направят проверки
Премиерът Радев: С бюджета за 2027 г. се очаква намаляване на дефицита и заемите
Апел за помощ в издирването на двете деца по поречието на Струма отправиха от община Бобошево
Бургас, Варна, Пловдив и София ще се борят за домакинството на „Евровизия 2027“
Погребението на Хаменей: Очакват се между 15 и 20 млн. поклонници в първите три дни (СНИМКИ)