Ботев Враца Септември София Даниел Генов Асен Чандъров
Снимка: ПФК Ботев Враца
18:52, 14.11.2022
Чете се за: 01:17 мин.

Двубоят от 18-ия кръг на Първа лига между Ботев Враца и Септември София завърши при резултат 0:0. ВАР отмени попадение на Чавдар Ивайлов в края поради засада.

През първата част домакините отправиха единствения точен удар на стадион "Христо Ботев". Димитър Шейтанов спаси изстрел на Венцислав Христов.

След паузата домакините осъществиха втория точен изстрел в срещата, който също не затрудни стража на гостите.

В заключителните минути на двубоя Чавдар Ивайлов успя да изпрати топката в противниковата врата, но попадението му бе отменено след намесата на ВАР поради засада на Браян Переа.

Септември остава на 12-ата позиция в класирането с актив от 15 пункта. Също толкова точки има и 13-ия Ботев Враца.