Изпълнителният директор на Ботев (Враца) Греъм Уорън подаде оставка. Новината съобщи врачанският клуб в социалните мрежи.
"Изпълнителният директор Греъм Уорън подаде оставка, която бе приета от ръководството. Благодарим му за съвместната работа и положените усилия. Продължаваме да работим по двата ни основни приоритета - привличане на основен инвеститор и налагане на млади футболисти в представителния и дублиращия отбор“, написаха врачани в официалната си страница във Фейсбук.
Уорън пристигна във Враца в началото на август. Преди това той бе част от новака в Първа лига Пирин Благоевград заедно със съпругата си Ива Уорън, която сега работа в ЦСКА.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг