Бразилия не успя да победи САЩ в контрола преди Копа Америка

Срещата завърши 1:1, като и двете попадения в мача бяха вкарани още през първото полувреме.

бразилия успя победи сащ контрола копа америка
Снимка: AP / John Raoux
10:09, 13.06.2024
Чете се за: 00:47 мин.
Световен футбол

Отборите на САЩ и Бразилия приключиха при резултат 1:1 приятелската среща, която проведоха на стадиона в Орландо, щата Флорида.

Срещата бе последна проверка и за двата тима преди старта на участието им в турнира Копа Америка в края на месеца.

И двете попадения в мача бяха вкарани още през първото полувреме. В 17-та минута нападателят на Реал Мадрид Родриго Гояш откри резултата в полза на бразилците, но десет по-късно Кристиан Пулишич изравни за домакините.

През второто полувреме Бразилия имаше инициативата, но петкратните световни шампиони не успяха да стигнат до успеха.

ВиК - Бургас спира водата в част от Свети Влас, въпреки че жителите си плащат
Арманд Дуплантис остана на косъм от световния рекорд, но спечели последния златен медал от ЕП по лека атлетика в Рим