Бразилия оглави класирането в зона КОНЕМБОЛ след успех над Венецуела

12:18, 14.11.2020
Чете се за: 00:36 мин.
бразилия оглави класирането зона конембол успех венецуела

Бразилия надигра с 1:0 Венецуела и продължава безгрешното си участи в световните квалификации за Мондиал 2022, като "Селесао" оглави временното класиране с пълен актив от 9 точки.

Единственото попадение в срещата отбеляза Роберто Фирмино, а гол на Ричарлисон пък бе отменен в началото на срещата.

Голямата липса в състава на домакините беше тази на Неймар, който не игра заради контузия. Неговото отсъствие се усещаше, тъй като неговите съотборници трудно стигаха до положения пред противниковата врата.

Във вторник за "кариоките" предстои гостуване на Уругвай в Монтевидео.

"Урусите" спечелиха с 3:0 при гостуването на Колумбия. Новото попълнение на Манчестър Юнайтед, Единсон Кавани даде аванс на родината си още в 5-та минута.

Луис Суарес покачи на 2:0 от дузпа в 54-та минута, а в 73-та Дарвин Нунес оформи крайния резултат.

Чили пък стигна до първи успех в световните квалификации, след като спечели у дома с 2:0 над Перу.

Опитният полузащитник на Интер, Артуро Видал отбеляза и двата гола, докато другата звезда на "нерадзурите", Алексис Санчес беше резерва и се появи на терена през втората част.