Махди Камара отбеляза хеттрик за победителите

08:11, 25.02.2024
Чете се за: 00:52 мин.
брест записа домакински успех монпелие излезе трето френската лига

Брест победи Страсбург с 3:0 в мач от 23-ия кръг на Лига 1. Махди Камара отбеляза хеттрик за победителите.

Гостите откриха резултата на "Стад де ла Мену" в Страсбург в 33-ата минута с попадение на Махди Камара. Полузащитникът удвои головата си сметка 7 минути по-късно. След почивката халфът оформи своя хеттрик с гол от дузпа и подпечата успеха на тима си.

С победата "пиратите" изравниха най-дългата серия без загуба в клубната история, като рекордът датира от 1990 г.

Брест остава на втората позиция в класирането с актив от 43 точки, 10 по-малко от лидера Пари Сен Жермен. Страсбург заема 12-ото място в подреждането с 25 пункта.