Заслужавахме поне точка на фона на играта, каза наставникът на Хебър при поредната загуба в Първа лига
Хебър продължава да трупа загуби в Първа лига. Отборът от Пазарджик загуби от Черно море с минималното 0:1 на стадион „Георги Бенковски“. Наставникът Бруно Акрапович е на мнение, че неговият тим е заслужавал поне точката.
„Трудно е да повдигнеш отбора емоционално след такъв момент. Заслужавахме поне точка на фона на играта. Имахме и шанс в началото на срещата. В неправилния момент се случват негативни неща. Трябва да работим, за да сме равностоен противник и да се опитаме чрез битка да направим нещо повече“, започна той.
„Днес една точка щеше да ни даде малко живец. Исках да вземем поне точка, за да се вдигнем. Не искам с нищо да се оплаквам. Като вляза в съблекалнята, виждам позитивни неща, момчетата се раздават", каза Бруно Акрапович.