Снимка: ПФК Лудогорец
от БНТ , Източник: БГНЕС
13:45, 02.08.2022
Чете се за: 01:17 мин.

Сблъсък с Будьо Глимт или Жалгирис очаква Лудогорец в плейофа за влизане в групите на Шампионска лига, ако "орлите" елиминират Динамо Загреб в третия предварителен кръг на надпреварата.

Това отреди тегленият по-рано днес жребий в Нион. Първият мач с хърватския гранд е таза вечер в Разград, а реваншът след седмица.

Евентуалните двубои с Будьо Глимт или Жалгирис са на 16/17 август в Норвегия или Литва, а реваншът е предвиден за 23/24 същия месец в Разград.

Сред останалите потенциални съперници на Лудогорец бяха турският Трабзонспор, победителят от двойката Ференцварош и Карабах, както и спечелилия дуела между Аполон Лимасол и Макаби Хайфа.

Олимпийският огън пристигна в Марсилия и бе посрещнат от 150 000 души
20:39, 08.05.2024
Чете се за: 02:27 мин.
В Стара Загора бе открито тазгодишното издание на Националната спортна универсиада
20:10, 08.05.2024
Чете се за: 03:00 мин.
Адриан Андреев пропусна два мачбола и отпадна във втория кръг на турнир в Италия
Чете се за: 02:12 мин.
България загуби във финала на четиристранния турнир на Европейската федерация по минифутбол в Словакия
18:00, 08.05.2024
Чете се за: 01:10 мин.
Европейската вицешампионка на прескок Валентина Георгиева беше посрещната в родния си клуб Левски-Спартак по шампионски
17:53, 08.05.2024
Чете се за: 04:37 мин.
Кристиан Василев пред БНТ: Нито един успех не е дошъл без труд, лишения и търпение
17:38, 08.05.2024
Гергана Топалова се класира за втория кръг на тенис турнир в Швеция
17:23, 08.05.2024
Берое и Шампион 2006 с убедителни победи на старта на финалите по баскетбол за девойки U19
17:17, 08.05.2024
Чете се за: 01:02 мин.