Футболните клубове от Първа и Втора Бундеслига заявиха във вторник, че са подготвени да върнат обратно феновете по стадионите от следващия сезон, ако политическите власти на страната дадат зелена светлина за това по-късно този месец.
Изпълнителният директор на Германската футболна лига Кристиан Зайферт каза, че вероятността за привърженици по трибуните зависи изцяло от политическите лидери, които трябва да одобрят подобни действия.
Здравните министри на отделните германски провинции ще се срещнат следващата седмица.
Сезон 2020/21 в Бундеслигата стартира на 18 септември.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?