Цървена звезда оглави групата на Лудогорец след равенство в Дания

Цървена звезда Мидтиланд
21:41, 21.10.2021
Чете се за: 01:10 мин.

Двубоят между Мидтиланд и Цървена звезда завърши при резултат 1:1 в мач от третия кръг на груповата фаза на Лига Европа. Така сръбският клуб зае челната позиция в групата на Лудогорец. Родният тим загуби у дома от Брага с 0:1.

През първата част най-чистото положение бе пред Николас Дюр, който уцели лявата греда.

След почивката гостите поведоха в резултата. Мирко Иванич направи резултата 1:0 в 58-ата минута, след като засече центриране на Льоа Диони.

Домакините възобновиха равенството в сблъсъка 20 минути по-късно. Изстрел на Виктор Линд срещна лявата греда, но при добавката Николас Дюр бе точен за крайното 1:1.

Цървена звезда е лидер в група F с актив от 7 пункта. Мидтиланд заема третата позиция с 2 точки.

Посланията на партиите в "Гласовете на България" (21.10.2021)